Benim Konuşan Tom’um 2 Apk Para Hileli İndir

4.3/5 Oylar: 3,804,361
Geliştirici
Outfit7 Limited

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Benim Konuşan Tom’um 2 Apk Para Hileli İndir

Benim Konuşan Tom’um uygulamasının yaratıcılarından yeni bir küresel hit hâline gelecek Benim Konuşan Tom’um 2 geliyor! kralapk.net

benim konuşan tomum 2 apk para hileli indir

benim konuşan tom’um 2 para hilesi

Bu ücretsiz harika oyunda, ünlü evcil kedi Tom müthiş bir yaşam macerasına atılıyor!

benim konuşan tomum 2 apk

ORTAMLARDAKİ EN HAVALI KEDİ: Konuşan Tom hiç olmadığı kadar komik ve canlı! Oyuncuların yaptığı her şeye tepki verir ve her gün yeni sürprizler vardır!

benim konuşan tom’um 2 hile

GÜNLÜK EĞLENCE: Oyuncular Tom’u acıkınca besleyebilir, kirlenince yıkayabilir, yorulunca uyutabilir ve gerçekten çok sıkıştığında… tuvalete götürebilir! Tom’un büyük ve mutlu bir kedi olarak büyümesini izleyebilirler!

benim konuşan tomum 2 hile apk

YENİ MİNİ OYUNLAR: Yapboz oyunları, aksiyon oyunları ve Tom’un ilk çok oyunculu mini oyunu dâhil olmak üzere oynanmayı bekleyen, tamamıyla yeni mini oyunlar var!

benim konuşan tom’um 2 para ve elmas hilesi

YENİ DÜNYALARIN KEŞFİ: Tom’un uçağı heyecan verici yeni dünyaları keşfetmek için kullanılabilir. Oyuncular uçmaya gidip müthiş hazinelerle dönebilir ve bunları Tom’u giydirmek veya evini dekore etmek için kullanabilir.

konuşan tom’um 2 apk

TOM’UN EVCİL HAYVANLARI: Evet, Tom’un da bir evcil hayvanı var ve dört evcil hayvan daha keşfedilmeyi bekliyor! Her evcil hayvanın kendine özgü görünümü ve kişiliği var. Oyuncular onları beslemeyi deneyip neler olduğunu görebilir!

konuşan tom’um 2 oyunu oyna

ÜCRETSİZ OYNA!

Benim Konuşan Tom’um 2, kullanıcılara isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar şeklinde özel ek oyun özelliklerine erişim sağlayan özel aylık abonelikler sunar.

benim konuşan tom’um 2

Günlük paketler (750 uçuş jetonu, 2 sabun, 3 yiyecek), mini oyun başına oynamayı 4 kez sürdürme seçeneği ve mini oyunlar oynamak için sınırsız enerji sunan Tom’un VIP Paketi’nin (aylık VIP abonelik) fiyatı, ilk ay ödemesi %50’ye varan bir indirimle (4,99 $) sunumak üzere ayda 9,99 $ tutarındadır.

konuşan tom 2 apk oyun indir club

Ödeme, satın alımın onaylanmasıyla Google Play hesabına yansıtılır. Aylık abonelik, geçerli abonelik döneminin bitiminden önce herhangi bir zaman iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Aboneliğini iptal ettiğinde iptal işlemi, sonraki abonelik döneminden itibaren uygulanır. Satın alımdan sonra Google Play Hesabı ayarlarına giderek aboneliklerini yönetebilir ve iptal edebilirsin. Uygulamayı silmenin aboneliğinin iptal edilmesiyle sonuçlanmadığını lütfen göz önünde bulundur.

konuşan tom 2 apk dayı

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamalarını teşvik etmeyi amaçlayan içerik kişiselleştirmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemesine olanak tanımak için YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak sanal para birimi kullanarak satın alınacak ögeler (farklı fiyatlarla erişilebilir) ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler.

konuşan tom 2 apk hile son sürüm

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Benim Konuşan Tom'um 2 Apk Para Hileli İndir
[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir