Among Us Apk , Among Us Apk Son Sürüm , Yeni 2021*

2021.6.30

Among US Apk , Among US Apk Son Sürüm
HEMEN İNDİR
3.6/5 Oylar: 12,305,339
Geliştirici
Innersloth LLC
Sürüm
2021.6.30
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
125 Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Among Us Apk , Among Us, Amerikan video oyun stüdyosu Intern slots tarafından oluşturulan ve oluşturulan yaklaşan bir çevrimiçi çok oyunculu kesinti oyunudur. Among Us Apk Son Sürüm.

among us apk
among us apk

Among Us Apk oyununda Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 arasında değişen oyuncu sayısıyla çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın, ancak dikkat edin, oyundaki bir kişi herkesi öldürmeye kararlı bir casus olacak.Among Us Apk İndir.

Among Us Apk Son Sürüm

among us apk son surum
among us apk son surum

Among Us Apk, taktik, seçim yapma ve kovalamaca türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Innersloth LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tesis içinde rakiplerinizi avlamak veya katilden kaçmaktır.

Among Us Apk Hile

among us apk hile
among us apk hile

Among Us apk içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı among us mod apk yani gerçek parayla satılan kostümlerin, şapkaların, evcil hayvanların kilidi açık şekilde sizlere sunuyoruz bu sayede oyunun keyfini sonunu kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı hava atabilirsiniz. Farklı haritalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, uğraştıran görevler ve dahası sizleri bekliyor. Among Us  apk son sürümünde yeni karakter renkleri ve toplantı ekranı eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Among Us Play Store’da 12.000.000’den fazla indirilmiştir.

among us apk indir
among us apk indir

Minecraft Apk İndir

Among Us Google Play Store

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Among Us Apk İndir
[Başlık] APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen [Başlık] APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Un comentario en "Among Us Apk , Among Us Apk Son Sürüm , Yeni 2021*"

  1. Kağan Diyor:

    Paylaşımınız için çok teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir